44 thoughts on “Vstup do světa logotvorby

 1. Markéta Šachlová

  Ahoj, díky moc za knížku a za možnost si ji stáhnout. Pro začátečníka, jako já, krásný dárek, moc děkuji 🙂

 2. Jakub Žďárský

  Ahoj Tomáši,
  Musím říct, že je to doopravdy znamenitá kniha. Velmi příjemně se čte, je skvěle zpracovaná a poskytuje všem kvalitní informace.
  Děkuji za tvou knihu a celkovou tvorbu na webu.

  1. Ahoj Kubo,
   díky moc za pozitivní slova. Jsem moc rád, že kniha plní svůj účel a dobře se čte. Znamená to, že se veškerá má snaha vyplatila, čehož jsem se v počátku bál. Takže děkuji.

   Tomáš

 3. Lukáš Vlach

  Skvělá kniha, máte můj nejhlubší obdiv. Už delší dobu sleduji vaší tvorbu a jste vynikající grafik. A nyní i velice štědrý Ježíšek :)) Mnohokrát Vám děkuji.

  1. Lukáši, moc děkuji za krásný komentář. Jsem moc rád, že se Vám má práce líbí a že mě sledujete. Těší mě, že se kniha líbí a já děkuji Vám za její čtení a pozitivní odezvu.

   Tomáš

 4. Jana

  Děkuji.
  Sice nevím, jestli využiji, ale každopádně se ráda něčemu novému přiučím. Mnohé pojmy jsou pro mne “španělskou vesnicí”…
  Vím, jsem přesvědčena o tom, že vložená energie se Vám vrátí…
  Ještě jednou děkuji. ♥

  1. Rádo se stalo. Knihu jsem psal tak, aby byla pokud možno srozumitelná právě i pro ty, kteří se logům vůbec nevěnují. Takže věřím, že kniha mnohému naučí a že se ze “španělské vesnice” stane “česká vesnice”. 🙂 Děkuji, vložená energie se mi vrací už z té pozitivní odezvy. Jsem moc rád, že kniha lidem pomáhá.

 5. Zdenka

  Děkuji vám za možnost stáhnout si skvělou knížku, pro grafiky velmi poučná. Výborně zpracovaná, plná užitečných informací. Ještě jednou moc díky a přeji vám vše nej do nového roku 2016, ať se daří.

  1. Zdravím a děkuji za stáhnutí a pozitivní komentář. Jsem rád, že se kniha líbí a že je užitečná. Děkuji a i vám přeji jen to nejlepší do nového roku, ať se daří!

 6. Jarda

  Dostal jsem se sem zcela náhodou a jsem potěšen, že se v dnešním světě najde člověk s životním nadhledem, který je schopný vytvořit tak pěkné dílko a dát ho volně k dispozici všem ostatním. Připomnělo mi to ty počátky internetu, kdy si všichni pomáhali a vycházeli si vstříc protože nás bylo málo.
  O to víc si v současnosti vážím Tvé práce a držím palce v další! Nechť tě to naplňuje i nadále.

  1. Jardo, moc děkuji za pěkná slova. Ano, bohužel v dnešní době už se moc lidí o informace zdarma nedělí a je to škoda. U počátků internetu jsem nebyl (respektive byl jsem mrně), takže jsem tu atmosféru nezažil, ale dokážu si to živě představit a jsem rád, že jsem Ti tyto pozitivní vzpomínky připomněl. Ještě jednou děkuji za odezvu a i Tobě přeji, ať se daří!

 7. Ladiczek

  Super knížka, krásné shrnutí a moc dobré čtení. Díky za tu práci, budu ji s dovolením šířit dál i mým klientům. Vždy s odkazem sem ;-). Mějte se fajn a ať se daří.

  1. Díky moc za pozitivní odezvu, jsem rád, že se kniha dobře četla a že se líbila. Určitě moc ocením, budete-li ji sdílet i dál. Zejména klienti tu osvětu potřebují jako sůl. Ať se daří i Vám a ještě jednou díky. 🙂

 8. Lenka

  Děkuji za knihu o tvorbě log, je to skvělý nápad a už se moc těším, jak si to všechno pročtu. Jsem grafička, která se snaží o návrat k oboru po rodičovské pauze :-). Čili čas na hledání všech těch informací moc nemám…

  1. Díky Lenko, snad kniha splní tvá očekávání. 🙂 Snažil jsem se v ní sepsat vše podstatné. Až na pár výjimek jde víceméně vše dohledat na internetu a v jiných knihách, ale chtěl jsem to vše zestručnit a seskupit na jedno místo, abych vám všem ostatním ušetřil čas a nemusteli jste to “studovat” 5 let, jako já. Držím palce, aby se návrat do oboru vydařil.

   Tomáš

 9. Gabriela Shejbalová

  Díky, vzal jste to téma z gruntu a doplnil mi zásadní trhliny ve vzdělání. Možná nebudu sypat z rukávu dokonalá loga, ale sakra aspoň už vím, oč vlastně jde 😀

 10. Rena

  Díky Tome, fajn kniha. Inspirující poučná. Tak mě nadchla, že jsem hned prolouskala víc jak polovinu. Kdyby nebyla noc přečtu na jeden zátah. I mi pomůže v rozvoji.☺

 11. Byť loga jsou pro mne spíše okrajovou záležitostí, tak mám velice ráda tu výzvu, kdy musím nečím malým a jednoduchým, vystihnout a předat podstatu pro ostatní.
  Děkuji, Tomáši, za Vaše podělení se. 🙂

 12. Karolina

  Uau, tak to je naozaj obdivuhodné, že niekto si dá takú námahu a potom svoje dielo zadarmo zavesí na net… Holt, keď to miluješ… 🙂 Knihu som si stiahla a už sa na ňu veľmi teším. Ďakujem!!

Napsat komentář